Comarch partner Warszawa – spółka Infortes

partner comarch warszawa

Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwe. Trzeba mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Warto więc zadbać o to, aby swoją codzienną pracę wspomóc, dzięki czemu łatwiej będzie można zarządzać przedsiębiorstwem. Jeżeli interesuje Was taka oferta, to zapraszamy do Infortes. Oferujemy sprzedaż i wdrażanie systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Oprócz tego zawsze możecie liczyć na nasz szybki i sprawny serwis. Zawsze macie dostęp do numerów alarmowych, które są zawsze dla Was dostępne. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS. To jednak nie cała nasza oferta. Jest tego znacznie więcej. Wystarczy tylko, że do nas napiszecie, a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę.

Od wielu lat działamy na rynku, zawsze bazując na nowoczesnej technologii. Wszystko leży po naszej stronie - począwszy od dostarczenia całej technologii i systemów, po ich wdrożenie. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej obsługi. Zachęcamy do kontaktu.

Infortes Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992499879
Regon
932978690
Siedziba
ul. Skierniewicka 10a 01-230 Warszawa