Drukarnia Arti-Bau – etykiety samoprzylepne Bydgoszcz

druk etykiet samoprzylepnychDrukarnia Arti-Bau to cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych znajdująca się we Wrocławiu. Drukarnia zapewnia szeroki wachlarz usług poligraficznych związanych z wydrukiem etykiet. W ofercie drukarni są zarówno etykiety tradycyjne jednowarstwowe jak i wielowarstwowe, a także: etykiety peel-of, etykiety z nadrukiem od strony kleju, etykiety na podłożach OPQ czy etykiety transparentne.

Wszystkie realizacje wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu poligraficznego, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Drukarnia przyjmuje także zamówienia na wykonanie etykiet samoprzylepnych w niskich nakładach np. okazjonalne.

Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw z branży kosmetycznej, spożywczej i chemicznej. Drukarnia Arti-Bau korzysta wysokiej jakości materiałów do wydruku etykiet, jakimi są atramenty fotoutwardzalne, co gwarantuje, że etykiety są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Drukarnia oferuje też najkrótszy czas realizacji zamówień na rynku - około 3-4 dni robocze (dla zamówień bez polimerów).

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971746284
Regon
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza