Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław

Centrum rehabilitacji i fizjoterapii Elżbiety Gawłowskiej we Wrocławiu to profesjonalna placówka zatrudniająca specjalistów rehabilitantów i fizjoterapeutów z dużym doświadczeniem. Pracują oni na sprzęcie najwyższej generacji. Zabiegi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjentów.

fizjoterapeuta Wrocław

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W Centrum uzyskają państwo pomoc w rehabilitacji kręgosłupa, kolan po artroskopii, bolesności stawów. Jest możliwość korzystania z terapii manualnej, miejscowej krioterapii, fali uderzeniowej, lasera i wielu innych zabiegów. Co istotne dla pacjenta, ceny zabiegów są przystępne, a okres oczekiwania nie trwa długo.

fizjoterapeuta Wrocław

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Dla pacjentów z urazami narządów ruchu, z bolesnymi patologiami stawów, z ograniczeniami ruchu placówka przygotowała ofertę nowoczesnych terapii, m.in. Indiba ACTIV oraz terapię PST. Terapie te wpisują się w najnowocześniejsze standardy leczenia, uzupełniają terapię manualną oraz tradycyjne zabiegi rehabilitacyjne.

Warto rozważyć ofertę Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej i zamiast codziennie zmagać się z bólem zgłosić się po pomoc.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981153108
Regon
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław