Kardiolog Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz z poradni Dla Serca Wrocław

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to specjalistyczna placówka zdrowia z siedzibą we Wrocławiu oraz posiadająca swój oddział zamiejscowy w miejscowości Milicz. W miejscu tym otrzymasz wszechstronne wsparcie kardiologiczne oraz możesz zasięgnąć sporo informacji z zakresu tego działu medycyny.

kardiolog Wrocław

Kardiolog Katarzyna Zabrocka z poradni Dla Serca Wrocław

W ofercie znajdziesz fachowe konsultacje zarówno przed planowanym zabiegiem kardiologicznym, jak i już po wypisie ze szpitalnego oddziału kardiologicznego. Jeśli niepokoi Cię praca Twojego serca otrzymasz w powyższym miejscu możliwość dokładnego jego sprawdzenia. Polega ono na badaniu USG metodą Dopplera, czy też badaniu EKG spoczynkowym i wysiłkowym oraz monitorowaniu pracy mięśnia sercowego przez 24 godziny metodą Holtera.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to również miejsce, gdzie możesz rozpocząć leczenie na przykład nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca oraz zaburzeń jego rytmu. Tak więc, jeżeli odczuwasz ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, w wyżej wymienionych ośrodku zdrowia z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
Regon
022203944
Siedziba
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław