Psycholog Wrocław – Klinika Zdrowego Umysłu

psycholog Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych oraz pomocą osobom znajdującym się w kryzysie. Pacjentów przyjmują tam liczni specjaliści, w tym psycholog dziecięcy, psychiatra dziecięcy, a także psychiatra dla dorosłych. W ofercie kliniki znajduje się konsultacja z psychiatrą i psychologiem dziecięcym, psychoterapia młodzieży, psychoterapia rodzinna, par i indywidualna, terapia psychodynamiczna, a także konsultacja psychiatryczna dla dorosłych.

Warto wspomnieć, że terapia jest tam prowadzona również w języku angielskim. Leczone są tam zaburzenia odżywiania, nerwica, depresja, zaburzenia psychosomatyczne, samookaleczenia, zaburzenia seksualne, snu i osobowości oraz problemy z agresją.

Pracujący tam terapeuci są poddawani superwizji, co zapewnia znalezienie rozwiązania na problemy pacjenta. Oferta Kliniki Zdrowego Umysłu jest skierowana do każdego, kto czuje, że potrzebuje pomocy. Pracujący tam psycholodzy i psychiatrzy pomagają pacjentom przejść przez żałobę i inne kryzysy psychiczne.

Klinika Zdrowego Umysłu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
Regon
021409951
Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław