Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Proterapeutica to gabinet psychologiczny we Wrocławiu. Poradnia oferuje pomoc w zakresy psychologii, logopedii, psychologii rodzinnej, seksuologi, psychoterapii par i małżeństw, psychologii młodzieży. Specjaliści zapewniają wsparcie psychologiczne dzieciom i dorosłym. Personel składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy z profesjonalizmem i troską podchodzą do każdego pacjenta.

psycholog Wrocław

Psycholog Agata Grobelna - poradnia Proterapeutica Wrocław

Placówka prowadzi konsultacja stacjonarnie i online. Pracownicy stale rozwijają swoją wiedzę i umiejętności, biorą regularnie udział w licznych szkoleniach certyfikowanych. Specjaliści zajmują się leczeniem takich zaburzeń jak m.in: zaburzenia lękowe, depresja, kłótnie w związku, syndrom DDA, zaburzenia osobowości, bezpłodność, zaburzenia odżywiania.

psycholog Wrocław

Psycholog Marta Lang - poradnia Proterapeutica Wrocław

Pracownicy gwarantują dyskrecję i komfort podczas terapii. Poradnia Proterapeutica stosuje sprawdzone metody terapii, co przekłada się na najwyższą jakość konsultacji terapeutycznych. Dzięki pomocy specjalistom pacjenci mogą się skutecznie pozbyć problemów.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław