Rolety rzymskie w ofercie sklepu WinRol Wrocław

Szukasz fachowców specjalizujących się w montażu osłon okiennych? Zastanawiasz się, czy wybrać klasyczne rolety materiałowe, czy zdecydować się na stylowe rolety rzymskie? Zapoznaj się z ofertą firmy Winrol z Wrocławia, która dysponuje szerokim asortymentem systemów przeciwsłonecznych i dekoracji okiennych. Zapewnia doradztwo, pomiar w ustalonym terminie i profesjonalny montaż produktów.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie ze sklepu Winrol Wrocław fot.1

Współpracując z wiodącymi dostawcami, oferuje nowoczesne i niezawodne rozwiązania osłonowe dla domu i biura. Należą do nich nie tylko dekoracyjne rolety rzymskie, które tworzą nastrojowy klimat w każdym wnętrzu, ale także rolety typu dzień i noc oraz klasyczne w wersji mini i maxi. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych żaluzjami drewnianymi lub aluminiowymi.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie ze sklepu Winrol Wrocław fot.2

Osobom poszukującym eleganckich, a jednocześnie minimalistycznych osłon do okien zwykłych, dachowych lub o nietypowym kształcie, proponuje plisy okienne, które umożliwiają zasłonięcie dowolnej części okna. Winrol udziela 2-letniej gwarancji na wszystkie wyroby i świadczy usługi serwisowe.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław