Serwis telefonów ForceGSM Wrocław

Zepsuł Ci się telefon? Potrzebujesz szybkiej, profesjonalnej naprawy? Jeśli tak to musisz zapoznać się z naszymi usługami. Działamy od 2009 roku na terenie Wrocławia. Jednak obsługujemy nie tylko klientów z tego rejonu, ponieważ świadczymy także usługi serwisu wysyłkowego. Dla naszych klientów umożliwiamy także skorzystanie ze świadczonego przez nas serwisu mobilnego.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z naprawą urządzeń od wszystkich producentów. Zajmujemy się naprawami modeli od HTC, Xiaomi, Sony, Huawei, Samsunga i wielu innych. Można zlecić nam wymiany obudów, szybek, wyświetlaczy i wielu innych elementów telefonów.

Poza naprawami telefonów jesteśmy w stanie zająć się usługami związanymi z naprawą smartwatchy, tabletów, czytników e-book i wielu innych urządzeń. Gwarantujemy, że poradzimy sobie z realizacją każdego powierzonego nam zadania. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i zlecenia nam dokonania naprawy swojego sprzętu.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław