Zdalne aukcje samochodowe na portalu Poleasingowe.pl

Poleasingowe.pl to profesjonalny portal zajmujący się kupnem i sprzedażą różnego rodzaju pojazdów i maszyn. W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe napędzane benzyną, gazem olejem napędowym oraz prądem. Oferujemy wybór aut z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Poza tym zajmujemy się sprzedażą autobusów, motocykli, naczep oraz przyczep.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Posiadamy szeroki wybór maszyn rolniczych i przemysłowych. które usprawnią prace przedsiębiorstw działających w tych branżach. Sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt medyczny, który sprawdzi się w placówkach prywatnych i państwowych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się urządzenia stosowane w lokalach gastronomicznych, drukarniach, sklepach spożywczych i nowoczesnych biurach.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i transparentne warunki transakcji. Wszystkie związane z nią formalności są zredukowane do niezbędnego minimum. Wszystkie oferowane przez nas produkty poleasingowe lub powindykacyjne zostały wycenione przez fachowego rzeczoznawcę, a ich stan techniczny nie budzi żadnych wątpliwości.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
Regon
021014968
Siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska